Kıbrıs Malpas Hotel

Bu otel rezervasyon konusunda konuklarına çok sayıda seçenek sunar. Bunlardan bir tanesi de acenteler vasıtası ile rezervasyon yapılmasıdır. Buna ek olarak konukların bu rezervasyonların yanı sıra uçak biletli paketlerden yararlanması da söz konusu olabilir. Öte yandan internette aracı olarak faaliyet gösteren sitelerden de istifade edilmesi söz konusu olabilir. İşte bu siteler sayesinde pek çok fiyat karşılaştırması da yapılabilecek ve bu sayede konuklar en uygun fiyat üzerinden rezervasyon yapma imkânı elde edecektir. Aynı zamanda bu fiyat karşılaştırmasına dair özel olarak düzenlenmiş web sitelerinden istifade edilerek zaman tasarrufu da yapılabilir.

Tesiste Bulunan Odalar ve Odalara Yönelik Sunulan Hizmetler

Konukların bu tesiste yer alan odalardan herhangi bir tanesinde konaklamak istemeleri hakkında kendilerine günlük kat hizmetleri eksiksiz olarak sunulacak ve temiz havlu ile temiz çarşaf olanağı sağlanacaktır. Aynı zamanda bu çarşaflar ile havluların periyodik olarak değiştirilmesi de mümkündür. Tesis bünyesinde oda servisi hizmeti de mevcuttur ve konukların yalnızca resepsiyona telefon ederek taleplerini bildirmesi yeterli olacaktır. Ne de olsa resepsiyon hizmeti yirmi dört saat boyunca misafirlere hizmet etmek maksadı ile görev başında olacaktır. Elbette bu sayede konukların arzu ettikleri saatte otele giriş ve otelden çıkış yapmaları da mümkün hale gelecektir.

Odalar Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve Bazı Kurallar

Odaların tamamı misafirlerin daha rahat bir tatil geçirmesi amacıyla ferah ve modern dekore edilmiştir. İşte bu bağlamda tüm odalarda klima yer alır. Konuklar sıcak havalardan bu sayede korunabilirler. Öte yandan mini buzdolabı ve buzdolabı içi mini bar da mevcuttur. Ancak bu mini bardan istifade etmek ek ücret ödenmesini gerektirecektir. Aynı zamanda odaların tümünde özel banyo ve ücretsiz olarak sunulan banyo ve temizlik malzemeleri de mevcuttur. Bu malzemelerin günlük olarak yenilenmesi de kat görevlileri tarafından sağlanabilecektir. Odalara giriş 14.00 itibariyle başlarken odalardan son çıkış da 12.00’da gerçekleşmelidir. Aynı zamanda tesise evcil hayvan girişi yasaktır.

Çamaşırhane Hizmetleri ve Tesisteki Diğer İmkanlar

Bu tesiste konuklara çamaşırhane ve kuru temizleme hizmeti de sunulur. Bu hizmet kapsamında konukların çamaşırları her daim hijyenik ortamlarda temizlenir ve uzman personel tarafından ütülenerek yeniden otel misafirlerine teslim edilir. Aynı zamanda tesiste kablosuz internet, jakuzi, spor salonu ve sauna imkanları da mevcuttur. Tesis bünyesindeki kapalı havuzdan da konuklar ek ücret ödemeden yararlanabilirler.

Tesisin Yiyecek İçecek Olanakları

Bu tesiste yeme içme alanında son derece geniş seçenekler misafirleri bekler. Tesiste havuz bar ve plaj barı yer almaktadır. Aynı zamanda bu tesisin bir adet alakart lokantası da mevcuttur. Alakart lokanta yemeklerin dahil olduğu paketlerde yer almaz. Ek ücrete tabidir. Aynı zamanda alakart lokanta rezervasyon esasına göre çalışır. Belirlenmiş olanlar haricinde tesiste alınan tüm içecekler de ek ücrete tabidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kıbrıs Gece Kulüpleri © 2023
Kuzey Kıbrıs'ta hizmet veren gece kulüpleri ile ilgili bilgiler ve bu kulüpler hakkında detaylı anlatımların yer aldığı bir tanıtım sitesidir. Girne, Lefkoşa, Mağosa gibi bölgelerde ki night club mekanlarını inceleyip olumlu, olumsuz yönlerinden bahsetmeye çalıştık. Kıbrıs gece hayatı felekten bir gün olsun diyenler için fırsat olabilecek düzeyde eğlence içermektedir. Yüzlerce gece kulubünde sahne şovları ile kıbrıs gece hayatının tadına varacaksınız. Sitemizde gece kulüplerinin konumları, içki servisleri ve transfer hizmetleri gibi bütün detaylara kadar incelemeye çalıştık. Kulüpler konusunda yıllarca çeşitli deneyime sahip editörlerimiz istekleriniz doğrultusunda incelemelerini blog yazısı olarak yayınlamaktadır.
kıbrıs escort aviator oyunu
Call Now Button
× Çevrimiçi