Kıbrıs Taksi Fiyatları

Clubkibris.net sitesi olarak uzun bir süredir sizlerle Kıbrıs ile alakalı paylaşımlar yapmayı durdurmuştuk. 2020 yılının başından bu yana bütün dünyayı etkisi altına alan salgın maalesef gece kulüplerine de büyük zararlar vermiştir. 2020 yılının ortasından bu yana kapalı olan gece kulüpleri, yönetimin belirlemiş olduğu yeni normalleşme kararları ile tekrardan açılmaya hazırlanmaktadır.

Bu hazırlık sonrasında Kıbrıs’a tatile gelmek isteyen misafirler için bilgiler vermeyi de ihmal etmiyoruz. Kıbrıs’ta özellikle merkez bölgesi olan girne taksi fiyatları bize oldukça fazla sorulan sorular arasında yer alıyor. Bu başlığımız altında sizlere kıbrıs’ta taksi hizmetlerinin işleyişi ve fiyatlandırmaları ile ilgili kısa bilgiler vereceğiz.

Kıbrıs Taksi Hizmetleri Hakkında

Kıbrıs’ta taksiler, Türkiye’de ki sisteme göre biraz daha farklı çalışmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden birisi ise Kıbrıs’ta her ne kadar Türk lirası ile işlem yapılıyor olsa da bölgeye ağırlıklı olarak döviz yatırımları yapılmaktadır. Dolayısıyla kıbrıs taksi fiyatları da Türkiye’ye göre biraz fazla olarak bilinmektedir.

Kıbrıs’ta hizmet veren taksilerin açılış ücreti minimum 7 TL olup taksimetre dışında ağırlıklı olarak bölgeler arasında standart fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Örneğin Ercan Havalimanı – Girne güzergahı standart fiyatlar dahilinde sunulmaktadır. Kıbrısta hizmet veren taksi durakları genellikle belli başlı noktalar için taksimetre ihtiyacı duymazlar. Bu durumda ülkeye gelen misafirlerin fahiş fiyatlar ile ulaşım sağlayıp mağdur olmamaları için alınmış bir karardır.

Kıbrıs’ta hizmet veren önemli web sitelerinden birisi olan https://www.kibristaksici.com/ ile güvenli yolculuklar yapabilir. Dilediğiniz zaman taksi ihtiyaçlarınız için çağrı yapabilirsiniz.

Kıbrıs Gece Kulüpleri © 2018
Kuzey Kıbrıs'ta hizmet veren gece kulüpleri ile ilgili bilgiler ve bu kulüpler hakkında detaylı anlatımların yer aldığı bir tanıtım sitesidir. Girne, Lefkoşa, Mağosa gibi bölgelerde ki night club mekanlarını inceleyip olumlu, olumsuz yönlerinden bahsetmeye çalıştık. Kıbrıs gece hayatı felekten bir gün olsun diyenler için fırsat olabilecek düzeyde eğlence içermektedir. Yüzlerce gece kulubünde sahne şovları ile kıbrıs gece hayatının tadına varacaksınız. Sitemizde gece kulüplerinin konumları, içki servisleri ve transfer hizmetleri gibi bütün detaylara kadar incelemeye çalıştık. Kulüpler konusunda yıllarca çeşitli deneyime sahip editörlerimiz istekleriniz doğrultusunda incelemelerini blog yazısı olarak yayınlamaktadır.
1xbet

DMCA.com Protection Status
Call Now Button
× WhatsApp 7/24