Kıbrıs Gece Hayatı Yorumları

Merhaba sevgili misafirlerimiz clubkibris.net ekibi olarak sizlere Kıbrısın en kaliteli gece kulüpleri sitesi olma yolunda hizmetlerimizi eksiksiz ve memnuniyet doğrultusunda sunmaya devam ediyoruz. Kurulduğumuz tarihten bu yana her daim müşterilerimize güler yüzlü olup isteklerine cevap vermek adına sıkı bir görev içerisindeyiz.

Kıbrıs’ta çoğu müşterimiz clubkibris.net hakkında olumlu görüşlerini bildirmekte ve diğer insanlara bizi tavsiye etmekte. Piyasa da bu işi ciddi anlamda yapan ve kurumsal kimliğe sahip bir web sitesi olduğumuzu söyleyebiliriz.

Sizlere daha önce çeşitli başlıklar hazırladık ve olabildiğince Kıbrıs’ta yaşamın ve gece hayatının detaylarını birebir şekilde makalelerimize döktük. Kıbrıs Gece Hayatı Fiyatları başlıklı makalemizde Kıbrıs’a seyahat eden misafirlerimizin fiyat konusunda ortalama bir bilgiye sahip olmaları adına A’dan Z’ye detaylara mercek tuttuk. Buna benzer makalelerimize fırsat buldukça göz gezdirebilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

Transfer ekibimiz ve web sitesi tarafında ki canlı destek personellerimiz, misafirlerimize tam anlamıyla eksiksiz bir hizmet vermek için 7/24 çaba göstermekte tabi bu çalışmalarımızın sonucunda güler yüzlü insanların iyi dilekleri bizi oldukça mutlu ediyor diyebiliriz. Bizlere mail, WhatsApp, SMS gibi kanallardan görüş bildiren o güzel insanların yorumlarından bir nebzede olsa kısmi şekilde paylaşmak istiyoruz.

Kıbrıs Night Club Yorumları

Metin Ç. – İstanbul

32 yaşındayım, İstanbul’da yaşıyorum. Kıbrıs’a gitmek için göz gezdirdiğim siteler arasında clubkibris.net adresini neden bilemiyorum ama daha güvenli bulduğumdan ötürü bir irtibat kurup katalog ve fiyat bilgisi almak istedim. WhatsApp’tan yazdığımda İbrahim isminde bir operatör ile görüştüm ve bana adeta bir müşteri değilde yıllardır birbirini tanıyan arkadaş gibi samimi bir şekilde herşeyi harfi harfine anlattı. Bu yaklaşım açıkcası benim hoşuma gitti ve 14 Eylül 2018 tarihi için bir rezervasyon oluşturduk, kapora yollamak için diretmeme rağmen gerek duymadığını belirtti. Neyse ki o gün geldi çattı ve havaalanından beni karşılayan yine İbrahim isminde ki arkadaştı gayet güler yüzlü samimi birisi olduğuna o anda tam anlamıyla inandım. Beni kulübe kadar götürdü ve harika bir gece yaşadım 🙂 benim 1 numaralı adamımdır. clubkibris.net gerçekten işini ehliyle yapan nadir sitelerden birisi herkese tavsiye ederim.

Furkan T. – Girne

Size bu maili göndermeme sebebim herhangi bir talep, öneri yada şikayet için değil tamamen memnuniyetimi ve mutluluğumu dile getirmek adına gönderiyorum. 27 yaşında birisi olarak yıllardır gece kulüplerine hayran bir insan olarak yaşıyorum ki tek sevmediğim nokta defalarca kapora diye alınan paranın bana hizmet olarak dönmemesi ve bir çok dolandırıcı tarafından bu sektörün insanlarına güvenim kalmaması. Sizin gibi harika bir site ve harika personeller ile tanıştığımdan beri gönlüm rahat iyi ki varsınız !

Oğuz F. – Mersin

Böyle güvenilir bir site ben hayatım boyunca görmedim. İbrahim bey sağolsun bana çok yardımcı oldu. Tavsiye ettiği kulüpler ve kataloglar ile beklediğimin üzerinde keyif aldım ve bundan sonra tüm alternatif dediğim siteleri ve taksicileri listemden çıkardım.

Resul A. – Amsterdam

Hem hollanda hem türkiye vatandaşlığım olmasına rağmen sık sık Kıbrıs’a ziyarette bulunurum ve orada yer alan casinoları ziyaret eder kafa dağıtmaya çalışırım. Yine bu hazırlıklara başladığım dönemlerden birisinde clubkibris.net ile karşılaştım ve hızlı bir iletişim kurup o hafta Kıbrıs’a iniş yaptım. Site çalışanlarından İbrahim kardeşim beni havaalanından alıp otele yerleştirdi ve ardından beraber bir kulübe gidip eğlenmeye başladık. Amsterdam gecelerine nazaren gayet güzel ve renkli görüntüler vardı açıkcası aklımı başından alanlar oldu diyebilirim 🙂 Gece sonu İbrahim kardeşimin katalog tavsiyesi ile otele tek gitmemiş oldum. clubkibris.net ne zaman aklıma gelse bir delilik yapıp uçağı atlayıp Kıbrıs’a gidesim geliyor. 🙂

Bu şekilde bizlere ulaşan yüzlerce misafirimizden bir kaç tane yorumu sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sevgili misafirlerimizin iyi dileklerinden ötürü çok teşekkür ediyoruz ve iyi bir ekip, dürüst işin meyvesinin bu şekilde olduğunu bir kere daha ofisimiz içerisinde kanıtlamış olduk.

Sizinde eğer Kıbrıs’ta bir anınız var ise dilediğiniz gibi kulüp ismi ve site ismi belirtebileceğiniz şekilde yorum yapabilirsiniz. Objektif bir kulüp sitesi olduğumuz için tüm eleştirilere ve yorumlara açık olduğumuzu söyleyebiliriz.

Esen Kalın ~

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kıbrıs Gece Kulüpleri © 2022
Kuzey Kıbrıs'ta hizmet veren gece kulüpleri ile ilgili bilgiler ve bu kulüpler hakkında detaylı anlatımların yer aldığı bir tanıtım sitesidir. Girne, Lefkoşa, Mağosa gibi bölgelerde ki night club mekanlarını inceleyip olumlu, olumsuz yönlerinden bahsetmeye çalıştık. Kıbrıs gece hayatı felekten bir gün olsun diyenler için fırsat olabilecek düzeyde eğlence içermektedir. Yüzlerce gece kulubünde sahne şovları ile kıbrıs gece hayatının tadına varacaksınız. Sitemizde gece kulüplerinin konumları, içki servisleri ve transfer hizmetleri gibi bütün detaylara kadar incelemeye çalıştık. Kulüpler konusunda yıllarca çeşitli deneyime sahip editörlerimiz istekleriniz doğrultusunda incelemelerini blog yazısı olarak yayınlamaktadır. aviator oyunu
Call Now Button
× WhatsApp 7/24