Kıbrıs Alkol Fiyatları 2019

2019 yılının Ocak ayında clubkibris.net ekibi olarak sizlere sitemiz üzerinden bilgiler vermeye devam ediyoruz. Kıbrıs gece hayatı konusunda A’dan Z’ye bütün bilgileri sizlere sunuyoruz. Bugün yine gece hayatını ilgilendiren bir konu hakkında sizlere kısa bilgiler vereceğiz. 2019 yılının başlaması ile birlikte Türkiye’de bir çok alanda zamlar uygulanmaya başladı, bu zamanlardan ötürü vatandaşlar bu durumu minimize etmek adına çeşitli yolllara başvurmakta. Özellikle alkol zamlarından sonra bir çok kişi yurtdışından alkol satın almak için biletlere yüklenmeye başladı. Genellikle vize gerektirmeyen ülkelere giden alkol sever misafirler yurtdışına akın etmeye başladı.

Alkol zamları genellikle bütün alkollü içecekleri kapsadığı için çoğu insan yurtdışından alkol satın almaya çalışırken çoğu insanda kendi evinde satın almış oldukları kitler ile birlikte alkol üretmeye başlamıştır. Evde alkol yapmanın bazen yerine göre ciddi zararlar verdiği YouTube gibi platformlarda kanıtlanmıştır. Bu yüzden biz misafirlerimize kesinlikle yapım yerine satın almalarını tavsiye ediyoruz.

Bizde bugün Club Kıbrıs ekibi olarak sizlere güncel Kıbrıs alkol fiyatlarını paylaşacağız. Kıbrıs’a gelen misafirlerin gece hayatı dışında ülkelerine dönerken bir miktar alkol stoğu yapıp öyle dönmeyi tercih ediyorlar. Ancak havalimanında belirli bir limit olduğu için misafirler çoğu zaman yurtdışına giden arkadaşlarına özellikle alkol satın almaları için ricalarda bulunmaktadır.

Genelde yurtdışından alkol satın alan misafirler havalimanında ki Duty Free mağazalarını tercih eder. Kıbrıs Duty Free mağazasında bir çok ürün yer alırken misafirler çoğu zaman alkole yöneliyor çünkü en hesaplı ve en ucuz satışlar bu yönde olmaktadır.

Konuyu çok fazla uzatmadan 2019 Kıbrıs Alkol Fiyatlarını inceleyelim.

Kıbrıs’ta Rakı Fiyatları

Türk içkisi olarak bilinen alkol dünyada çoğu insan tarafından tercih edilmektedir. Ancak genellikle hergün kıbrıs gece hayatına takılan misafirler Rakı tercih etmemektedir. Çünkü meze hazırlamak vs. gibi biraz meşakkatli olduğu için bira tüketimi biraz daha fazladır.

Kıbrıs’ta güncel olarak 70’lik Rakı fiyatı 33.00 TL en düşük 100’lük rakı 43.90 TL’dir.  Gördüğünüz gibi türkiye’de ki satışlara göre ciddi oranda bir fark görünmektedir.

Kıbrıs Bira Fiyatları

2019 yılının son güncel fiyatı olarakta bira 3.25 TL ile 7 TL arasında değişmektedir. Markadan markaya değişkenlik göstermektedir. Bira severler için aşırı uygun bir fiyat tablosu olduğunu söyleyebiliriz.

Kıbrıs Viski Fiyatları 

Viski genelde ülkemizde zengin içkisi olarak tanımlanmakta ve viski içen insanlar genelde kendini özel hissetmekte. Bu bağlamda genelde Türkiye’den Kıbrıs’a giden misafirler dönüşte ağırlıklı olarak viski satın alıp gelmektedirler.

  • 75’lik Viski 35 TL
  • 100 lük Viski 82 TL

Kıbrıs Votka Fiyatları

Votka hem kıbrıs gece hayatında hemde Türkiye’de peynir ekmek gibi giden bir alkollü içecek türüdür. Viskiye göre daha ucuz olup tüketimi popülerdir.

Kıbrıs’ta votka fiyatları 25 TL’den başlayıp 60 TL’ye kadar değişmekte.

Kıbrıs alkol fiyatlarını elimizden geldiğince sizlere inceleyip net bir şekilde paylaşmaya çalıştık.

Kıbrıs Gece Kulüpleri © 2022
Kuzey Kıbrıs'ta hizmet veren gece kulüpleri ile ilgili bilgiler ve bu kulüpler hakkında detaylı anlatımların yer aldığı bir tanıtım sitesidir. Girne, Lefkoşa, Mağosa gibi bölgelerde ki night club mekanlarını inceleyip olumlu, olumsuz yönlerinden bahsetmeye çalıştık. Kıbrıs gece hayatı felekten bir gün olsun diyenler için fırsat olabilecek düzeyde eğlence içermektedir. Yüzlerce gece kulubünde sahne şovları ile kıbrıs gece hayatının tadına varacaksınız. Sitemizde gece kulüplerinin konumları, içki servisleri ve transfer hizmetleri gibi bütün detaylara kadar incelemeye çalıştık. Kulüpler konusunda yıllarca çeşitli deneyime sahip editörlerimiz istekleriniz doğrultusunda incelemelerini blog yazısı olarak yayınlamaktadır.
Call Now Button
× WhatsApp 7/24